PROFOSYONEL BUZ PATENİ PİSTİ(Suni)

Normal buz pistinden farkı yoktur, Pisti dondurmak için dondurucu veya jenaratöre ihtiyaç yoktur, Bakım ve işletme masrafı yoktur, İnşaat gerektirmez, düz bir yüzey yeterlidir, Enerji tüketimi veya donma yoktur, Kurulma aşamasında buzun erime riski yoktur, Portatiftir her yere taşınır, kurulum süresi birkaç gündür, İç mekanlarda ve Dış mekanlarda -40c ile +40c arasında kullanılabilir, Hava nasıl olursa olsun pist kaymaya uygundur, Pistin yüzeyini düzeltmeye ihtiyaç olmadığından pist daha uzun süre açık kalabilir, Daha ucuz ve bakım maliyeti yok gibidir, Çift yüzlü kullanılır, 10 yıl garantilidir.

KARLI İŞ

Bu pistte sadece buz pateni yapılmaz. Altarnatif aktiviteler için de çok ideal bir kaynaktır. Buz hokeyi ve körling oyunu için çok idealdir.Glikol ile silinmediğinde roller skating gibi deri yada lastik taban gerektiren sporlar içinde uygundur. Kay kay yapılabilir bmx bisiklete binilebilir.

ICE MAGIC buz pateni için en uygun malzemeden yapılmıştır ve buz pateni için yüksek yoğunlukta poliethilen içeren pistlerdir. Ice magıc buz pateni alanları uluslar arası kayakçılar tarafından çok beğenilmekde bundan ötürü de İngilterede ki ulusal buz pateni birliğine üye olarak kabul edilmiştir. Şu anda gerçek buz pateni kurdurmuş olan daha sonra bunları söktürüp yerine Ice magıc sentetik buz pistini tercih eden birçok kuruluş mevcuttur.

AVANTAJ'ları aşağıdaki gibidir;
Pisti dondurmak için dondurucu veya jenaratöre ihtiyaç yoktur,
Sonuç olarak yakıt faturası fazla olmaz,
Pist zarar görmez,
Kurulum aşamasında buzun erime riski yoktur,
Hava nasıl olursa olsun pist kaymaya uygundur,
Yeni öğrenen buz patenciler için çok daha güvenli,
Su ve enerji tüketimi veya donma yok,
Pistin yüzeyini düzeltmeye ihtiyaç olmadığı için pist daha uzun süre açık kalabilir,
Daha ucuz,
Montaj zamanı çok kısa,
Çok amaçlı kullanım,
Portatiflik,
Esneklik(Pist her boyutta olabilmekte ve hemen her yere kurulabilmektedir),
Açık havada ve kapalı mekanlar da kullanılma özelliği.

ÜRÜN tanıtımı
Buz pateni için gerekli yüksek poliethilen içeren pistlerdir. 1x1 m'lik paneller halinde takılır. Kalınlığı 20mm dir. 20kg ağırlığı vardır.Bu özelliklerinden ötürü geçici ve kalıcı montaj için uygundur. Buz panelleri birbirlerine kilitlenirler. Her çeşit alana monte edilebilir. Pist soğuk ve sıcak havalardan etkilenmediği için iç mekanda ve dış mekanda kullanılabilir. Pist -40c ile +40c arasında kullanılır. Ice magıc çatlamaz, paslanmaz ve parçalanmaz. Kimyevi maddelere ve suya dayanıklıdır.

Korkuluklar 2m ve 1 metrelik parçalar halinde takılır. Güvenlik için gereklidir. Kilitlerle sağlamlaştırılır. Her çeşit pist için farklı tipte bariyer vardır.
PİSTİN BAKIMI çok azdır ve iki kategoride yapılır;
1-Yüzeyin Temizlenmesi
2-Glikol isimli malzemenin sürülmesi
Kuru veya ıslak temizleme makinesi ile su ve deterjan kullanılarak haftada 1 gün,
daha sonra glikol ile yüzey silinir.
Yüzeyi kayganlığını arttırmak için 1/3 oranında suyla seyrelterek günde aşağı yukarı 3-4 kere sürülmelidir. Glikol sürme işlemi normal ayakkabı ile yapılabilir. Glikol sağlığa zararlı değildir.

Bronzi&Ice Magıc

Bu pistte sadece buz pateni yapılmaz. Alternatif aktiviteler için de çok ideal bir kaynaktır.Buz hokeyi için idealdir. Ice magıc glikol ile silinmediği takdirde roller skating gibi deri yada lastik taban gerektiren sporlar içinde uygundur. Kay kay yapılabilir Bmx bisiklete binilebilir. Işık ve ses sistemi kombinasyonu ile şov amaçlı kullanılabilir. Solarium cihazları kombinasyonu ile hava şartlarından, mevsimlerden etkilenmeden yaz ve kışın bir arada yaşandığı ortamlar yaratılarak ıce&sun merkezleri oluşturulabilir.

ICE MAGIC
Patinaj kulüpleri
Özel kulüpler
Hokey okulları
Ice&Sun merkezleri
Gençlik kampları
Çocuk yuvaları
Alışveriş merkezleri
Spor mağzaları
Fitness kulüpleri
Oteller
Kayak merkezleri
Eğlence merkezleri
Tiyatro sahneleri&dekorlar
Alışveriş merkezleri
Gösteri merkezleri
Kişisel konutlar da ki talepler,
Buz pateninin spor olarak kullanımı dışında Eğlence amaçlı olarak da güçlü bir yatırım kaynağı olduğunu göstermektedir. Yatırım maliyeti az, bakım masrafı da olmadığından kısa sürede maliyetini amorti edip, azımsanmayacak bir gelir sağlayacaktır.

Ice Magıc ürünleri dünya ülkelerine dağıtılmaktadır.Yüksek kalitede ürünler olup pistin dışında tüm yedek parça ve yan ekipmanların satışını da yapmaktadır. Ürün gurubuna bağlı olarak 5-15 sene garantilidir.