Gidiyorsunuz ve UV ışınları saçan bir makinenin altına yatıyorsunuz. Savunmasız ve çıplaksınız. Tanımadığınız insanlara ve hakkında pek de bilgi sahibi olamadığınız karmaşık makinelere teslimsiniz. Peki ama kendinizi,ömrünüz boyunca birlikte yaşayacağınız teninizi, kimlere ve hangi teknolojiye teslim ediyorsunuz? Antikalarla çalışan müzelik solaryumculara mi ezbere solaryum sürenizi ayarlayan memur zihniyetli amatörlere mi?

Teninizin üstünde oyun oynatmayın.

Bize göre solaryum güven demektir. Solaryum teknoloji demektir. Solaryum sizin teninize özel bir matematik demektir. Solaryum sağlıkla güzelleşmeniz demektir.Solaryum bilgi, özen, profesyonellik ve teknoloji gerektirmektedir. Bilgi, özen, profesyonellik ve teknoloji deyince kendimizden bahsetmemiz şart oldu.

Alçakgönüllülüğü bir yana bırakıp söylemeliyiz ki 1988 yılında kurulan Bronzi 20 yıldır konusunda öncüdür, uzmandır ve liderdir. Bu sorumlulukla söylüyoruz ki şunu unutmayın: her ten özeldir. Sağlıklı bir bronzlaşma kişiye özel özen ve hesaplamalar gerektirir. Biz ten tipinize uygun makinenizi ve kullanım sürenizi belirleyerek işe başlariz. Cildinizin istediğiniz ve size uygun olan renge en sağlıklı ve doğru yoldan ulaşması için gerekli seans sürelerini belirler en doğru bilgileri, en gelişmiş yöntemlerle uygularız. En son teknolojiyi kullanırız. Makinelerimiz bilgisayar kontrollü, uzmanlarımız profesyoneldir. Solaryum sonrası mutluluğunuzu sorumluluğumuz olarak kabul ederiz.

1988'den bu yana Teşvikiye merkez olmak üzere, Suadiye, Bağdat Caddesi, C. Bostan, Etiler, Kıbrıs ve Ortaköy şubelerimiz güvenle ve huzurla ve sağlıkla bronzlaşmanız için hizmetinizdeler. Müjdeleyelim ki gelen talepler doğrultusunda yeni açılacak şubelerimiz de sırada ...

Solarium oto kontrol sistemlerimiz (jeton kutuları ve PC sistemleri) ile işletmelerinde yönetim standartlarını yükseltiyoruz.

Konumuzda lider olduğumuzu söylemiştik. Bronzi sadece bronzlaşmak isteyen müşterilerine değil sektörlerine de hizmet verir. Almanya, İtalya, Hollanda gibi ülkelerin Dünya devi solarium markalarının Türkiye partneri ve distribütörüyüz. Ayrıca 9 ayrı markanın solarium cihazlarının satışını yapmaktayız. Dolayısıyla işyerlerinden evlere kadar heryerde kullanılabilen solarium cihazları ile çok geniş ürün yelpazesine sahibiz.

Bunun yanısıra deneyimli teknik servis elemanlarımızla cihazların bakımını ve teknik servislerini de üstlenmekteyiz. Bunun anlamı şudur: Türkiye'de Bronzi firmasından cihaz satın alan firma ve kişiler, teknik servis, yedek parça ve garantisi ile donatılmıştır.

Bütün bunların yanısıra solaryum cihazlarının tüm aksesuar (gözlük, jeton sistemleri, makine dezenfektanları, krem) ve her çesit ampul ile yedek parça da temin etmek için müşterilerimize yardımcı oluruz.

Tüm bunları bir bütün olarak algılayan ve uygulayan Bronzi tecrübesini ve ayrıcalığını yaşatmak için sizi de stüdyolarımıza bekliyoruz.

Güvenle, huzurla ve sağlıkla güzelleşin.